Od roku 2012 šetříme klientům peníze i nervy.

Yello na českém trhu pomáhá desítkám tisíc klientů k férovým cenám. Jedná se o adaptaci německého konceptu Yello Strom, který sází na jednoduchost a přímočarost. Nezatěžujeme se dlouhými řečmi ani náklady na kamenné pobočky. Náš tým je přitom snadno a stále dostupný online.

Od roku 2012 šetříme klientům peníze i nervy.

Zákaznická linka.

Nejdřív se rozhlédnout,
potom přejít.

Za naší zákaznickou linkou stojí tým lidí, který vám pomůže bezpečně přejít. Snadno zjistíte, že změnit dodavatele elektřiny nebo plynu je chytrý způsob, jak ušetřit. A vždycky vám předem ukážeme, do čeho jdete.

Moje Yello.
Moje Yello.

Gin a Flash.

Elektřina a plyn, potkají se u vás doma.

Gin a Flash jsou naši dva parťáci. Pomáhají nám ukázat, že splnit vaše přání o levnější energii umíme opravdu bleskem.

2012

Velký třesk na trhu s energiemi.

Když na trh vstoupí naše žlutá energie, pořádně to zajiskří. Přinášíme konec napětí mezi zákazníky a dodavatelem elektřiny. Naše kalkulace cen jsou jasné a smlouvy přehledné. Všechno se nám vejde na jednu stránku.

Moje Yello.
Moje Yello.

2014

Šok nás nakopnul do desítky nejlepších.

Trh s energiemi se dramaticky zmenšuje téměř na polovinu. Začínáme proto spolupracovat s online prodejními partnery a snižujeme ceny. A nakonec dosáhneme do TOP 10 nejznámějších značek.

Navíc rozjíždíme aplikaci Yello Active plnou tipů na rodinné výlety.

2018

Férovost se cení, zvlášť, když rostou ceny.

I v době, kdy trh výrazně zdražuje, roste počet našich zákazníků. Čím dál více lidí totiž stojí o smlouvu, které rozumí a která je zbytečně nezavazuje. Dodáváme už více než 45 000 odběratelů!

Moje Yello.
Moje Yello.

2022

Svítíme a topíme stabilně už 10 let.

Energetický trh se otřásl v základech, ale my zůstáváme pořád stejně stabilní. A toho si všímají nejen stálí, ale i noví zákazníci. Naše jubileum tak s námi slaví už více než 60 000 odběratelů po celém Česku.

Kontaktuje nás.

Chcete poradit,
jak s námi ušetřit?

Kontaktovat