Praktický Yello Chládek nejenže příjemně ochladí domácnost, ale navíc jí na tři roky garantuje cenu elektřiny.

Praktický Yello Chládek nejenže příjemně ochladí domácnost, ale navíc jí na tři roky garantuje cenu elektřiny

Praha 22. června 2022 – Společnost Yello, přední alternativní dodavatel energií v České republice, přináší opět domácnostem prima akci a navazuje tak na předešlý ročník. S nastalým létem totiž nabízí do domácností tolik potřebné snadné ochlazení v teplých dnech a v těch studených zase možnost rychlého vyhřátí místnosti. Služba se jmenuje Yello Chládek a jen v loňském roce, kdy byla zavedena, si získala řadu příznivců.

Prostřednictvím speciálního tarifu za elektřinu a výhodné ceny přenosné klimatizace – případně díky jejímu pořízení na splátky bez navýšení – si mohou domácnosti po dobu dlouhých tří let užívat garantovanou férovou cenu elektřiny za kilowatthodinu a přitom si dopřát komfortní teplotu podle potřeby. Služba Yello Chládek totiž v létě chladí a v zimě topí. Právě kombinace cenově dostupné klimatizace a dodávky elektřiny s garantovanou cenou od společnosti Yello přináší domácnostem jistotu na několik let. Cena jedné kilowatthodiny silové elektřiny fixovaná na tři roky činí 8,46 Kč včetně DPH, což je vzhledem k tak dlouhé garanci férová nabídka.

„Pokud si domácnosti zvolí tento, na trhu jedinečný tarif, budou si moci užívat nejen chládek, ale i skvělou cenu za elektřinu, a to během dalších 36 měsíců. Dodavatelé energií – včetně nás – totiž v současné turbulentní době s největší pravděpodobností nebudou schopni udržet své ceníkové ceny a během tří let je zcela určitě budou muset zvýšit,“ komentuje službu Michal Kulig, ředitel společnosti Yello v České republice.

Účinné a efektivní řešení nejen na léto Benefitem je potom nová cena, kterou budou domácnosti hradit za veškerou odebranou elektřinu – budou v ní „pracovat“ i jejich stávající spotřebiče. Klimatizací se dá přitom v průběhu roku topit a její spotřeba je díky tarifu Yello Chládek nižší než v případě použití některých jiných zdrojů tepla.

Ke garantované ceně za elektřinu klimatizace za výhodnou cenu Přednostmi spolehlivé přenosné klimatizace amerického výrobce Whirlpool jsou kromě nízké spotřeby také tichý chod a kompaktnost. Je mobilní, rychle se nainstaluje (bez vrtání nebo dalších stavebních úprav) a hodí se do různých typů místností. Patří do energeticky úsporné třídy A+, a je tedy ekologicky šetrným řešením do každé domácnosti.

Nabízí čtyři režimy provozu: chlazení, odvlhčování, ventilátor a topení. Vhodná je do místností o objemu do 70 m3, chladicí výkon činí 3 000 W, výkon ohřevu 2 500 W a k zajištění klidného spánku disponuje režimem sleep. Kromě funkce zvlhčení vzduchu je vybavena HEPA filtrem, který odstraňuje prach, pyl a plicní bacily. Klimatizace Whirlpool PACW29HP je při aktivaci služby Yello Chládek k dispozici za 10 776 Kč včetně DPH najednou nebo na měsíční splátky 449 Kč včetně DPH po dobu 24 měsíců (bez jakéhokoliv navýšení). Doručení je zdarma kamkoliv v ČR.

Investice do budoucna, která se vyplatí hned dvakrát Přenosná klimatizace je perfektní a snadno použitelné řešení, které lze přenášet z místnosti do místnosti, a poskytuje tak nákladově efektivní způsob chlazení. „Přemýšleli jsme, jakým způsobem pomoci domácnostem chladit jejich místnosti a zároveň zajistit, aby je to nestálo moc financí. Proto jsme jednak přišli s garantovanou cenou za kilowatthodinu po dobu tří let, jednak jsme díky spolupráci se společností Whirlpool dojednali skvělou možnost pořídit si účinnou klimatizační jednotku. Pevně věříme, že obojí v současné době naši stávající i budoucí zákazníci ocení,“ říká Michal Kulig, ředitel společnosti Yello v České republice.

Pro další informace kontaktujte agenturu bokem: 
Pavel Gregor 
agentura bokem s.r.o.
pavel@bokem.cz
+420 775 196 669
www.bokem.cz 

O Yello
Společnost Yello (www.yello.cz) je alternativním dodavatelem energií v České republice. Založena byla v roce 2012 a od počátku na tuzemském trhu napomáhá desítkám tisíc klientů k férovým cenám. Jedná se o adaptaci úspěšného německého konceptu Yello Strom, který sází na jednoduchost a přímočarost. Po svém startu v roce 2012, kdy začala s prodejem silové elektřiny, hned v roce 2013 přidala také prodej zemního plynu. V roce 2019 spustila jedinečnou službu Férová baterie spočívající v uložení elektřiny přesahující rámec spotřeby k pozdějšímu využití.


TZ - Praktický Yello Chládek nejenže příjemně ochladí domácnost, ale navíc jí na tři roky garantuje cenu elektřiny (176 kB PDF)