Řízení online prodeje.

1. Koho a co hledáme.

  1. VŠ vzdělání a plynulou angličtinu.
  2. Zkušenosti s prodejem a znalost on-line prostředí.
  3. Zkušenosti se zadáváním on-line reklamy a vyhodnocování on-line kampaní, prodeje.
  4. Časovou flexibilitu.
  5. Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel.
  6. Orientace na výsledek a hledání nových řešení.
  7. Aktivní řidič (řidičák sk. B)

2. Co budete dělat.

  1. Spolupráce na novém on-line projektu.
  2. Řízení nové on-line prodejní platformy.
  3. Odpovědnost za nastavení, sledování a plnění prodejních KPI vytvořené platformy.
  4. Zajišťování on-line marketingu.
  5. Sledování výkonnosti platformy.
  6. Návrhy úpravy na základě výsledků platformy a požadavků zákazníků.

Proč by vás to mělo zajímat?

Zajímavou a kreativní práci v mladém dynamickém kolektivu a finanční ohodnocení složené z fixní částky a variabilní částky závislé na výkonu.

  • Perspektiva práce pro významnou energetickou skupinu.
  • Pestrá práce v dynamickém kolektivu.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Notebook, služební telefon.
  • 120 Kč stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days.
  • Nástup dohodou.

Zpráva byla úspěšně odeslána

Chyba při odesílání!

Načítám Odesílání požadavku