Informace.

question

Co je věrnostní program CREEDO?

CREEDO je nejlepší odměna pro zákazníka. Jediná karta vám otevře výhody v partnerské síti napříč všemi odvětvími. Yello Energy je součástí tohoto programu a nabízí zákazníkům odměnu ve formě zpětného bonusu (vrácení finanční částky) ve výši až 2% z vaší včasně zaplacené zálohy 

user

Kdo se může zúčastnit?

Věrnostní program CREEDO u nás mohou využít všichni noví i stávající zákazníci  Yello Energy z řad domácností, kteří uzavřou od 1.10.2016 smlouvu na nové odběrné místo s produktem Standard. Pak už jen stačí začít odebírat elektřinu nebo plyn od Yello, vlastnit aktivní kartu CREEDO a řádně platit zálohy. Při uzavírání nové smlouvy, stačí požádat o možnost využívat CREEDO bonus. Pak Vás registrujeme a s první zaplacenou zálohou Vám již bonus připíšeme.

bonus

Kdo má nárok na zpětný bonus v programu CREEDO?

Zpětný bonus CREEDO se vztahuje na nové zákazníky, nebo na nově registrovaná odběrná místa našich stávajících zákazníků.

Každý zákazník Yello Energy s aktivní kartou CREEDO získává 1,5% zpětný bonus (vrácení finanční částky) z každé včas zaplacené zálohy, která je zároveň ve správné výši. Pokud zákazník doporučí nového zákazníka Yello Energy a ten se zapojí do programu CREEDO, získává zákazník 0,25% z každé včas zaplacené zálohy doporučené osoby a až 0,5% ze všech nákupů doporučené osoby u všech ostatních partnerů CREEDO. Pokud i tento doporučený zákazník doporučí nového zákazníka Yello Energy a ten se zapojí do programu CREEDO, získává stejné bonusy i z těchto nepřímo doporučených zákazníků CREEDO.

Více o CREEDO programu naleznete na http://www.creedo.cz/rozdeleni-bonusu.

creedo

Jak získám kartu CREEDO?

Nový zákazník může požádat o kartu v průběhu uzavření smlouvy přímo s Yello Energy. Nezáleží na formě uzavření. Stávající zákazník si požádá o kartu v případě uzavření smlouvy na nové odběrné místo.

Vaše Yello Energy.
E-mail: yello@yello.cz
Zákaznická linka Yello: 267 056 704